TEXTILNÍ ARCHITEKTURA

Nová generace zastřešení

Inovace. Neotřelost. Originalita. Hlavní faktory, které určují, zda budete schopní na trhu obstát či ne. Konkurence je v každé oblasti podnikání, někde menší, jinde obrovská. Kromě kvality Vaší práce si lidé v poslední době vybírají především podle toho, co nabízíte navíc a jaká je Vaše image.

Proto těch dvacet let úspěšného působení na trhu textilních zastřešení pro společnost SVITAP znamenalo a vždy bude znamenat, neustálou inovaci. A právě proto jsme Vám nyní schopni nabídnout zcela novou úroveň v zakrývání velkých i malých prostorů pomocí nadčasové technologie textilní architektury.

Proč textilní architekturu?

Tvar omezen pouze na fantazii designera

Moderní a neotřelý způsob zastření

Zajímavý a atraktivní architektonický prvek

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Hrubý
Václav Hrubý

461 568 231

605 700 614

Od autobusové zastávky až po golfové hřiště

Textilní architektura je v dnešní době využívána především pro zastřešení různých vchodů a teras či pergol, avšak rozvíjející se možnosti této technologie sahají mnohem, mnohem dál. Díky technologickým možnostem je tvar a forma zastřešení omezená prakticky pouze fantazií designera.

V zahraničí se již objevují autobusové zastávky, sportoviště či celá golfová hřiště zastřešená vypnutými pruhy látek. Ve skutečnosti již existují celé budovy vytvořené pomocí textilní architektury a mnoho technologů a architektů v ní vidí sloh budoucnosti.

Objekty textilní architektury mohou být buď výrazným architektonickým prvkem, který upoutá pozornost kolemjdoucích, nebo jemným a elegantním doplňkem jiného architektonického díla.

Výhody textilních staveb

Lehkost
Pevnost
Snadná tvarovatelnost
Rozebíratelnost
Snadná tvarovatelnost
Rozebíratelnost
Nevšední materiál

Efektivita a design

Design. Nespoutaný, unikátní, elegantní. V tom je hlavní síla textilní architektury. Není to však pouze estetika, co předurčuje této technologii zářnou budoucnost.

Z technologického a technického hlediska jde totiž ve skutečnosti, navzdory křehkému vzhledu, o velmi odolnou, pevnou a celkově kvalitní formu zastřešení, která výjimečně dobře odolává povětrnostním podmínkám i času. Za zmínku stojí také výběr z rozsáhlé škály barev, který ještě dále násobí možnosti, jimiž se může design zastřešení ubírat. A v neposlední řadě i dobrá světlopropustnost, díky níž plachta bude vždy vytvářet příjemný stín s dostatkem světla.

Vysoce kvalitní materiály

Aby byly zajištěny všechny požadavky, kladené na funkčnost textilních staveb, je nutné použití speciálních textilních materiálů, jejichž důležitou charakteristikou je kvalita, dlouhá životnost a stabilita vlastností v průběhu užívání. Tyto požadavky nejlépe splňují textilie ze syntetických vláken opatřených vhodným nánosem plastické hmoty.

Vlastnosti opláštění výtvorů textilní architektury

Vysoká pevnost
Nízká hmotnost
Nepromokavost
Odolnost vůči působení chemikálií
Odolnost vůči mikroorganismům
Odolnost proti povětrnostním vlivům

Vlastnosti opláštění výtvorů textilní architektury

Vysoká pevnost
Nízká hmotnost
Nepromokavost
Odolnost vůči působení chemikálií
Odolnost vůči mikroorganismům
Odolnost proti povětrnostním vlivům

Zastřešení na míru

Na základě návrhu, dodaných podkladů od zákazníka a konzultaci jsme schopni vyrobit zastřešení dle vašeho požadavku. Naši odborníci s Vámi budou od prvního návrhu až po záruční i pozáruční servis. Vypracují kompletní statické řešení přímo na míru Vašim potřebám a požadavkům. Zakázku zpracujeme za použití našich kvalitních materiálů nebo z materiálů od našich spolehlivých dodavatelů. Samozřejmostí je odborná instalace na Vámi určeném místě.

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.
Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

další kategorie

Party stany

Párty
stany

Textilní architektura

Textilní architektura

Mobilní haly

MOBILNÍ
HALY

Skladovací haly

Skladovací
haly

Montované stany

MONTOVANÉ
STANY