O NÁS
HALY Svitap jsou součástí společnosti Svitap J.H.J. spol. s.r.o. – jednoho z největších výrobců technických tkanin, konfekce, fólií, usní apod. Společnost Svitap J.H.J. oficiálně datuje svůj vznik na rok 1993, kdy došlo k přeměně ze státního podniku, jehož tehdejší výrobu činily primárně páskové tkaniny, lněné plachtoviny a také vojenské stany.

Jsme jednou z celkových pěti divizí společnosti Svitap, z nichž čtyři (pátá divize má sídlo v Chropyni nedaleko Kroměříže) mají sídlo přímo ve Svitavách, malebném městě de facto na hranicích Čech a Moravy. Po dvaceti letech od privatizace společnosti ušel Svitap dlouhou cestu, během které úspěšně rozšířil portfolio své produkce tak, že dnes může s přehledem konkurovat i těm nejpřednějším evropským, ale i světovým výrobcům.

 

A na co se výroba společnosti Svitap tedy konkrétně zaměřuje?

 • technické tkaniny (stanovky a plachtoviny, lnářské tkaniny, filtrační tkaniny)
 • technická konfekce (stany, haly, plachty, altány – od svatebních a party stanů až po montované, sportovní a skladovací haly)
 • tkaniny pro pracovní oděvy
 • podstřešní a jiné fólie
 • syntetické usně
 • vázací PET pásek

 

Mimo jiné jsme portfolio námi produkovaných výrobků zařadili také bytový textil z mikrovláken – ty prodáváme pod vlastními ochrannými známkami (značkami) Sleep Well® a Ovečka®. Kromě toho se zaněřujeme také na potahové tkaniny, textilie určené pro úklid, ubrusy, utěrky, ručníky aj.

 

Ať už sháníte zastřešení svých nemovitostí, plánujete soukromou či veřejnou akci, party pro rodinu či přátele, velkou rodinnou nebo skromnou svatbu, budeme vašimi věrnými partnery. Divize HALY společnosti SVITAP nabízí bezkonkurenčně nejrychlejší a nejlevnější řešení na trhu.

 

HALY Svitap nevyrábí pouze haly pro průmyslové účely. V našem výrobkovém portfoliu naleznete zastřešení od skladů, jízdáren, sportovních hal, supermarketů a obchodních prostor, tenisových kurtů třeba až po hangáry nebo vojenské prostory či volnočasové prostory – například tee-pee.

Kromě toho se soustředíme také na textilní a membránovou architekturu.

 

Lehké montované haly z naší produkce vynikají především snadnou, rychlou, kvalitní montáží bez nároků na lidské síly, stroje, či další přehnané finance navíc. Rychlost v kombinaci s cenou a flexibilitou jsou často těmi nejdůležitějšími argumenty, proč se pro její pořízení rozhodnout.

 

Na všechny výrobky – party stany, prodejní, výstavní či svatební stánky a stany – vám navíc poskytujeme garantovanou záruku v délce 5 let. Životnost všech našich materiálů je samozřejmě výrazně vyšší, díky záruce si ale můžete být jisti nejen poskytovanou kvalitou, ale také evropským původem a jednoduchostí řešení všech případných problémů a požadavků.

 

Proč zvolit právě HALY Svitap?

 • Jsme české, dlouholetou tradicí ověření, navíc nejrychlejší a nejlevnější řešení
 • Stavíme montované haly bez nutnosti stavebních povolení
 • Máte možnost si haly a party stany pronajmout
 • Získáváte záruku 2 roky na všechny produkty
 • Naše výrobky mají všestranné využití
 • Jsme flexibilní, stejně jako to, co vyrábíme
 • Poskytujeme kompletní servis včetně kompletního poradenství
 • Jsme zavedenou, stabilní společností v popředí trhu. Zaměstnáváme více než 600 lidí a dbáme na český původ společnosti i našich výrobků.

Napište nám

Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

Nebo klidně zavolejte...

Kudrna
Lukáš Kudrna

461 568 199

605 700 606

Hrubý
Václav Hrubý

461 568 231

605 700 614

další kategorie

Mobilní haly

MOBILNÍ
HALY

Skladovací haly

Skladovací
haly

Montované stany

MONTOVANÉ
STANY