VOJENSKÉ STANY

Náš důraz na kvalitu

Společnost SVITAP patří mezi světové výrobce vojenských stanů, které splňují ta nejpřísnější kritéria. Jsme schopni vyrábět z bavlněných tkanin, z polyesteru, z jejich kombinace s přídavkem lycry a z dalších materiálů. Stany, které mají být využívány pro vojenské účely, musí být odolné vůči nepříznivým podmínkám, jež musí snášet. Musí být tedy zhotoveny z opravdu kvalitních materiálů. Všechny tyto a další nutné přísné požadavky splňují vojenské stany SVITAP do puntíku.

Naše nabídka

Armádní účely

Zdravotnické stany

Polní kuchyně

Tábory v terénu a přírodě

Zahradní párty

Zázemí při stavbách

Při potřebě zastřešení většího prosotoru s více lidmi

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Sestavení je jednoduché, ale je k tomu potřeba více lidí. V armádě se velké vojenské stany využívají k ubytování více lidí najednou, obvykle pro jednu četu. Větší vojenské stany jsou dodávány bez podlahy, menší stany mají také dno.

Opláštění vojenských stanů

Naším cílem při výrobě armádních tkanin, které jsou používány jako pláště k vojenským stanům, je dosažení co nejlepších fyzikálně-technických parametrů, jako je například odolnost proti vlhku, vodě a větru. Jsme tedy schopni naše tkaniny opatřit potřebnými úpravami.

Jsme také schopni tkaninu potisknout, a to i podle nejpřísnějších parametrů požadovaných hodnot spektrálních (remisních) křivek. U potisku tkanin znamenají spektrální (remisní) křivky velmi důležitý požadavek.

Konstrukce vojenských stanů

Ocelová konstrukce

Ocelová konstrukce se používá především v případě, že zákazník klade důraz na vyšší zátěž. Kdo se nachází v oblastech s vyšší sněhovou zátěží, potřebuje z ocelové konstrukce.

Hliníková konstrukce

Hliníková konstrukce se používá v případě, že zákazník klade důraz na trvanlivost, nízkou hmotnost a vzhled.

Úpravy tkanin vojenských stanů

Proti vodě
Proti ohni
Proti plísním

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY