TÁBOROVÉ STANY

Byli jste v dětství na nějakém táboře? Ať už to byl tábor skautský, zájmový, zdravotní či podnikový, jistě Vám přinesl nezapomenutelné zážitky a možná i kamarádství na celý život.

Pořádáte nějaké tábory pro děti, abyste jim také zprostředkovali tu úžasnou táborovou atmosféru? Potřebujete pořídit sadu táborových stanů? Pak jste tu správně.

Tábor jednoduše díky SVITAP?

Improvizované, ale kvalitní přístřeší

Variabilní rozměry

Snadná a rychlá manipulace

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Táborové stany ještě nevymřely

Táborový stan je improvizované přístřeší různých rozměrů, které umožňuje jednoduchou manipulaci, snadný převoz a rychlé složení. Táborový stan je ideálním přístřeším pro přespání ve volné přírodě a na letních táborech. Z klasických táborů jste zřejmě zvyklí jak na menší podsadové stany, tak na velké vojenské stany, které jsou využívány jako kuchyně nebo společenská místnost.

Pořádáte-li dětský tábor a potřebujete rozšíření o několik stanů, vyjdeme Vám vstříc, co se týká velikosti a barevnosti, aby nové stany ladily k těm původním.

Tábor mnoha rozměrů?

Klasická "áčka"
Tunelové stany
Kopulové stany
Jehlany
   

Fotogalerie

Áčko je obvykle jednovrstvý stan, jehož konstrukci drží dvě pevné tyče. Celý stan drží díky vypnutí pomocí lanek a kolíků.

Kopulový stan se dnes jako rekreační využívá nejčastěji. Stan drží dvě ohebné tyče, které vycházejí z rohů podlážky a protínají se v nejvyšším bodu stanu.

Tunelový stan z čelního pohledu připomíná tvar obráceného písmene U. Obvykle má obdélníkový půdorys. Poskytuje největší užitnou plochu, ovšem je méně stabilní než stan kupolový. Jehlan se staví ze dvou vojenských celt.

Velký táborový stan je důležitý

Kromě stanů na spaní je společenská místnost nezbytná, obzvláště pak v deštivých dnech. Nějaký ten déšť je nevyhnutelný a přijde téměř vždy. Někomu se dokonce vůbec nepoštěstí a celý táborový pobyt proprší. Přesto i při dešti mohou děti prožít mnoho pěkných zážitků, nemohou však být zavřeny ve svých stanech, ale potřebují střechu nad hlavou, kde mohou hrát hry a společně trávit čas.

Vlastní výroba stanoviny

V České republice je naše firma již téměř jediná, která vyrábí klasickou pevnou stanovku, tedy tkaninu, která se používá pro výrobu tábornických stanů. Díky tomu, že máme vlastní barevnu a úpravnu tkanin, jsme schopni tkaniny opatřit na požadavek zákazníka různými úpravami, jako je například úprava nehořlavosti, úprava proti plísním nebo proti vodě. Pro tábornické stany je takto upravená stanovka naprostou nezbytností. Kromě těchto důležitých úprav Vám nabídneme širokou škálu stanovek v různých barvách.

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY