HUMANITÁRNÍ STANY

Vyrábíme velkoprostorové humanitární stany vhodné nejen pro okamžitou pomoc v krizových situacích. Humanitární stany jsou často vyhledávané pro své specifické vlastnosti i jako outdoorové stany.

Naše nabídka

Dostatečné vysoké

Komplexní využití

Rychlá a jednoduchá montáž

Profesionální záruční i pozáruční servis

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Když najdete ve slovníku pojem humanitární pomoc, je definován jako krátkodobá materiální a logistická pomoc poskytovaná z humanitárních důvodů, často jako důsledek humanitárních krizí.
Základní principy humanitární pomoci:
Humanitární stany, a samozřejmě pracovníci v nich, pomáhají lidem postiženým katastrofou uspokojovat základní lidské potřeby, jako například teplo a zajištění regulace tělesné teploty. Dále poskytnutí vody, jídla a spánku. Samotné humanitární přístřeší pak přináší ochranu před vnějšími vlivy a pocit bezpečí a jistoty, který je také pro život velmi důležitý.

Vlastně by se dalo říci, že zajištění základních lidských potřeb přináší humanitárním pracovníkům naopak naplnění těch nejvyšších lidských potřeb, které stojí na žebříčku Maslowovy hierarchie potřeb. Na jeho samém vrcholu se totiž nachází potřeba seberealizace, ke které dospějí záchranáři, když poskytnou pomoc ohroženým lidem

Víceúčelové humanitární stany
Naše humanitární stany jsou označovány jako „velkoprostorové“, což znamená, že konstrukce stanu je dostatečně vysoká, aby se dovnitř mohl postavit dospělý člověk. Díky tomu je stany možné pohodlně využít jako humanitární, ale i na jakékoliv outdoor využití.

Všechny naše velké stany jsou lehce smontovatelné a k jejich sestavení nepotřebujete žádné nářadí kromě kladiva. Součástí všech našich produktů je komplexní profesionální servis. Naši odborníci Vám poradí, jaký druh stanu je vhodné zvolit s přihlédnutím k Vašim individuálním potřebám. Pomohou Vám s volbou materiálu na konstrukci a opláštění, aby stan odpovídal účelu, pro který má být použit. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí a v případě poškození stanu jsme připraveni našim zákazníkům výrobek přednostně opravit.

Záchrana lidských životů
Zajištění základních lidských potřeb
Poskytnutí základní hygienické a zdravotnické pomoci

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY