Poradna

Jaký je rozdíl mezi party stanem a montovanou halou?
Rozdíly nejsou tak významné, jak by se mohlo zdát. Snad by se dalo říci, že party stan je jakýmsi podpojmem montované haly. Záleží na velikosti a využití – materiál, jeho kvalita, použité technologie a důslednost, s jakou k oběma produktům přistupujeme, jsou vždy shodné a vždy na nejvyšší úrovni.
Jak dělíme party stany a montované haly?
Vždy podle účelu využití – dle konkrétního prostředí, klienta, záměru apod. V portfoliu HALY Svitap tak naleznete vždy specializované výrobky – jízdárny, sportovní haly, svatební stany, prodejní a výstavní stánky apod. Neváhejte nás kontaktovat a probrat s námi jakýkoli váš konkrétní požadavek či nápad.
Odolá stan SVITAP i tvrdým povětrnostním podmínkám?
Ať už se bavíme o stanu či hale, všechny produkty v našem portfoliu jsou vždy vyráběny a technologicky přizpůsobovány s ohledem na místní povětrnostní (větrné, sněhové) zatížení, případně i tak, aby splňoval ještě přísnější požadavky zákazníka.
Dají se stany SVITAP nějakým způsobem pojistit?
S pojištěním nemáme zkušenosti a implicitně ho nezajišťujeme. Na všechny naše produkty se nicméně váže garantovaná dvouletá záruka, díky níž máte jistotu kvalitního, profesionálního přístupu, originálního evropského původu, a především vysoce specializovaného, profesionálního servisu a také poradenství.
Odolá stan SVITAP požáru? Jak je to s hořlavostí plachet a materiálů, ze kterých jsou stany vyrobeny?
V našem portfoliu naleznete výhradně zboží a produkty, jež podléhají těm nejtvrdším kontrolám, co se extrémních povětrnostních podmínek týče. Toho se týká také odolnost proti požárům – standardně tak při výrobě využíváme vysoce kvalitních materiálů se sníženou hořlavostí, a tedy vysokou bezpečností použití.
Jaká konstrukční řešení využívají party stany SVITAP a jak se kotví?
Veškeré námi nabízené a realizované konstrukce jsou vyráběný z hliníku či oceli. Je možné vybrat si i z tvaru provedení – sedlového, obloukového, či lomené střechy.
Co je potřeba promyslet před zadáním samotné poptávky?
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximálním zájmem o oboustrannou spokojenost. Přesto veškerou komunikace usnadní a především urychlí uvažování některých základních bodů a parametrů, především pak:

 

 • nutnost udání polohy (případně sněhové oblasti) – kde se daná hala / party či prodejní stan bude nacházet – podle sněhové oblasti se totiž vypočítává statika haly či stanu
 • přesná lokalita výstavby s ohledem na výpočet ceny dopravy řešení
 • upřesnění možných volitelných doplňků, které se budou realizovat v rámci řešení – tzn. dveře, vrata, okna, …
 • provedení konstrukce z hliníkových profilů (prodejní či party stany) nebo z oceli (haly)
 • specifikace požadavků na (ne)hořlavost materiálů – standardně probíhá výroba z materiálů se sníženou hořlavostí s klasifikací hořlavosti B-s2, d0
 • rozměry požadovaného řešení (šířka – délka – boční výška)
 • účel využití haly či stanu (sklad, sport, zemědělství,…)

  Napište nám

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  Nebo klidně zavolejte...

  Sedlická
  Andrea Sedlická

  461 568 199

  605 700 606

  Kleinbauer
  Josef Kleinbauer

  461 568 127

  605 700 635

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY