VÝSTAVNÍ STANY

Veletrhy a výstavy jsou nedílnou součásti komunikačního mixu každé úspěšné organizace. V zástupech řady stánků uspěje jen ten, který je něčím zajímavý a upoutá oči zákazníka. Svěřte výrobu výstavního stánku do rukou profesionálů. Realizujeme výstavní stany na míru včetně kompletního vybavení.

Výstavní stánek musí zaujmout

Výstavní akce se přizpůsobují době a výstavní stánky, které na nich můžeme vidět, už dávno nejsou těmi, co bývaly. Firmy mezi sebou soutěží v originalitě a dokonalosti provedení samotného výstavního stánku. Vyřešte vše jednoduše a ekonomicky tím, že pořídíte variabilní a zároveň stylové zastřešení, které budete moci používat na každé výstavě či prodejní akci. Věřte, že investice do něj se vám vrátí. Bude-li mít váš veletržní stan svůj styl, získáte si důvěru zákazníků.

Vyrábíme také výstavní stany s potiskem opláštění. Pomocí originálního potisku vdechneme vašemu stánku osobitost a zákazníci se k vám budou rádi vracet. Návrh potisku můžete dodat vy sami, nebo se obrátit na naše grafiky, kteří vám rádi pomohou.

Naše nabídka

Stylové a originální výstavní stany

Dokonalé provedení

Variabilní a flexibilní řešení

Návratnost investice

Origiální potisk s logem Vaší firmy pro co nejlepší propagaci

Efektivní ochrana zboží

Náš plný servis

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Výstavní stany SVITAP na míru

Výstavní stany SVITAP využijete jak v hale, tak na venkovní ploše. Výstavní stánky zařízujeme na míru včetně kompletního vybavení, nemusíte se o nic starat a soustředit se pouze na vlastní organizaci. Ke stánkům zajišťujeme vytápění, osvětlení, luxusní podhledy, vyvýšenou podlahu nebo sedací nábytek. Vyrábíme také propagační předměty, reklamní vlajky a nafukovala na míru.

Na co před výrobou výstavního stanu myslet?

Kolik prostoru potřebujete na zboží?
Kolik místa potřebujete na komunikaci se zákazníkem?
Kolik prostoru můžete zabrat s ohledem na pořádanou akci?
Jaké doplňkové vybavení by měla mít Vaše expozice?
Kolik peněz jste ochotní investovat?
Vlastní návrh včetně projektu na elektroinstalaci

Fotogalerie

Se vším Vám naši zaměstnanci ochotně pomohou. Cenu výstavních stanů neuvádíme, protože každé řešení je originální a individuální, ale na požádání vám vytvoříme cenovou nabídku, která bude odpovídat Vašim konkrétním požadavkům.

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY