SVATEBNÍ STANY

Toužíte po svatbě, na kterou nezapomenete ani vy, ani vaši hosté? Nevíte přesně, jak na to? Inspirujte se realizacemi svatebních stanů SVITAP. Navrhujeme a stavíme kvalitní a estetické svatební stany od A do Z. Od návrhu po kompletního vybavení stanu.

Proč být při svatbě pod naší „střechou“?

Komfort pro vaši důležitou životní událost

Dokážeme se flexibilně přizpůsobit vašim požadavkům

Zajistíme přesně tolik místa, kolik si jen budete přát

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Kvalitní a elegantní svatební stany

Počasí je asi tím nejošemetnějším aspektem při plánování svatby. Je venkovní svatební hostina vaším snem, ale bojíte se toho, že přijde déšť? Díky našim svatebním stanům mohou jít vaše obavy stranou a svatbu si klidně můžete naplánovat venku.

Zapomeňte na chatrné a nepříliš elegantní svatební stany, které často můžete vidět na různých akcích. Naše svatební party stany jsou o několik tříd výše. Kombinace funkčnosti a elegance je synonymem pro náš svatební party stan. Je bílé barvy a dodáváme bílé látkové podhledy, díky čemuž se rozhodně nebudete muset za svatební fotografie z hostiny stydět.

Svatební stany SVITAP

Pomůže splnit váš sen
Funkční a elegantní svatební stany
Bílé látkové podhledy
Stylové svatební stany
Nezapomenutelný zážitek

Fotogalerie

Kvalitní a elegantní svatební stany

Svatba po setmění rozhodně nekončí, proto je nutností dostatečné osvětlení, které vám rádi dodáme. Krom osvětlení jsme samozřejmě schopni svatební stan vybavit podlahou, kobercem, nábytkem, vytápěním a dekoracemi v barvě vaší svatby.

Tip pro vás!

Pokud například netrváte na svatebním obřadu v kostele nebo na zámku, máme pro vás dobrou zprávu. Mnoho párů se nechává oddat v přírodě na oblíbených nebo pro ně něčím výjimečných místech. Pokud toto zrovna není váš styl, ale přesto se vám obecní nebo městský úřad také nezdá to pravé ořechové a stále přemýšlíte o všech možných variantách, nabízíme řešení. Naše svatební stany ve tvaru pagody jsou pro svatební obřad ideálním místem.

Rozhodnete-li se pro pagodu, vyřešíte tím zároveň další praktické stránky vaší svatby. Vše se totiž může odehrát na jednom prostoru – obřad i svatební hostina – a nemusíte řešit přejíždění z jednoho místa na druhé. Ušetříte tím čas i peníze. Svatebčané budou pořád pohromadě a budete mít vše pod kontrolou. Odpadá stres se zařizováním, kdo do kterého auta, aby se všichni vešli. Takže pohodlí, praktičnost i elegance se vzájemně doplní.

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY