REKLAMNÍ STANY

Říká se, že první dojem rozhoduje a těžko se pak mění. Udělejte nezapomenutelný dojem na své zákazníky hned při prvním kontaktu. Připravujeme elegantní reklamní stany na míru, různých rozměrů, provedení, s možností potisku, včetně kompletního vybavení. Návštěvníci vaší reklamní akce ocení především to, že je o ně dobře postaráno, že nemusejí na něco dlouho čekat a že jsou v krásném komfortním prostředí.

Naše nabídka

Kvalitní obrana proti nepřízni počasí

Příprava na nepředpokládáný počet zúčastněných

Profesionální servis

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Široká variabilita reklamních stanů

Druhů reklamních party stanů existuje mnoho od velkých, do kterých se vejde třeba padesát lidí až po malé, které pro vás budou třeba jen imagovou záležitostí. Dalšími možnostmi jsou reklamní nůžkové stany, stanové haly, pavilony, pagody či průchody, které využijete pravděpodobně především na výstavišti při širší prezentaci vaší společnosti. Všechny stany se vyrábějí v různých velikostech a lze je libovolně rozšiřovat a navazovat na sebe a vytvářet tak rozmanité sestavy.

Kde využít naše reklamní stany SVITAP?

Firemní večírek
Meeting
Výstava
Propagační akce
Den otevřených dvěří
Dětský den

Potisk reklamního stanu

Pokud vám na propagaci firmy opravdu záleží, vyrobíme vám zastřešení reklamních stanů s potiskem. Název firmy, logo, firemní barvy – to vše zanechá v návštěvnících nesmazatelný dojem. To je vlastně hlavní důvod, proč firmy pořádají své firemní večírky, meetingy a výstavy. Každá společnost si přeje, aby si ji lidé zapamatovali v dobrém světle a v budoucnu se k ní stále vraceli. K tomu přispějeme pomocí našich elegantních, variabilních a praktických zastřešení s možností potisku.

Proč si vybrat SVITAP

FUNKČNOST A STYLOVOST

Důležitým faktem, který přispívá k tomu, že jsou naše výrobky tak oblíbené, je kombinace jejich funkčnosti a zároveň stylovosti a elegance. Praktické a funkční jsou naše zastřešení v tom, že je lze použít pro více akcí a rychle převážet a stavět. A navíc pak udělají na vaší akci neočekávaný dojem.

EFEKTIVNÍ PROPAGACE

Kapitolou samou o sobě je reklamní potenciál našich zastřešení díky možnosti jejich potisku. Moderní design ruku v ruce s potiskem zaručí to, že na vás a vaši firmu žádný zákazník nezapomene.

VARIABILNOST

Je pro nás samozřejmostí, aby rozměry a tvar zastřešení přesně odpovídaly Vašim požadavkům a stejně tak jsme připraveni stan kdykoliv operativně prodloužit či zkrátit. Obecnou vlastností těchto zastřešení je jejich rychlá a snadná montáž či demontáž a možnost propojení s okolím.

KOMPLETNÍ VYBAVENÍ

Naším cílem není zajistit vám pouze kvalitní zastřešení, které zabezpečí hladký průběh vaší akce, ale také vám co nejvíce ulehčit náročné přípravy, které jsou často s kulturními akcemi spojeny. Proto je součástí našich služeb také zprostředkovaný prodej kompletních doplňků k nabízeným zastřešením. Sami tak za vás zajistíme a namontujeme například vytápění, osvětlení, luxusní podhledy, vyvýšenou podlahu nebo sedací nábytek a nabídneme propagační předměty, reklamní vlajky nebo třeba i nafukovadla.

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY