PRODEJNÍ STANY A STÁNKY

Řemeslné a farmářské trhy, poutě, historické jarmarky. Během roku se po celé republice pořádají stovky podobných hojně navštěvovaných akcí. Navštěvujete je jako zákazníci? Který stánek přiláká vaši pozornost? Obyčejný stůl s ubrusem, na němž je zboží nepřehledně uspořádáno, nebo kvalitní prodejní stánek s rozvěšenými výrobky, dobře sladěné barvy a vhodná prezentace zboží?

Naše nabídka

Budujete svůj brand i zákaznickou loajalitu a důvěru

Prezentujete zboží přímo v prodejním stánku

Můžete přilákat celou řadu nových zákazníků

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Stánkový prodej získává na přízni!

Prodejní jarmarky jsou v současné době velmi populární a získávají stále větší oblibu lidí, protože mnozí tak reagují na přehlcenost trhu nekvalitními výrobky a materiály z dalekých zemí. Mnoho zákazníků již dokáže ocenit kvalitní ruční práce a rádi podpoří české výrobce. Přichází tedy vhodná chvíle pro všechny, kdo se rozhodli lidem nabídnout víc, než jen dovoz zboží a překupnictví levných výrobků.

Není rozhodující, zda se činností živíte, nebo je jen vaším koníčkem. I ti, kdo začínají jen tak, že chtějí prodat produkty vytvářené ve volném čase, si postupně budují značku a důvěru zákazníků. K tomu je velmi důležitá prezentace zboží v prodejním stanu, který osloví na dálku a přiláká další zákazníky.

Nezapomínejte na ochranu svého zboží!

Na venkovní akci musíte svoje zboží nějak chránit před nepříznivým počasím. Spojte tedy dvě věci dohromady – efektivní ochranu zboží a účinnou propagaci vaší firmy. Nabízíme vám možnost potisku opláštění.

Stánek se skládá z pevné ocelové konstrukce s povrchovou úpravou a z nepromokavých plachtových dílů vyrobených z celtoviny nebo polyesteru. Na plachty je možno vytisknout logo vaší firmy, nebo obrázek vašeho výrobku. Vaše firemní barvy zanechají v zákaznících dojem a až příště navštíví jarmark, najdou váš prodejní stánek na dálku. Zpracujeme jakýkoliv návrh. Pokud potřebujete s návrhem pomoci, naši grafici jsou vám k dispozici.

Variabilita – dokáže se přizpůsobit přesně vašim požadavkům
Rozumná cena
Rychlá manipulace
Možnost doplnění o vytápění, nábytek a dekoraci
Dlouholetá záruka

Přednosti prodejního stánku na míru

Variabilita – dokáže se přizpůsobit přesně vašim požadavkům
Rozumná cena
Rychlá manipulace
Možnost doplnění o vytápění, nábytek a dekoraci
Dlouholetá záruka

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY