VÝROBNÍ HALY

V souvislosti s rozvojem mezinárodního a vnitrostátního obchodu roste i poptávka po českých výrobcích. Potřeba výrobních hal roste především u technických firem zaměřených na výrobu součástek a polotovarů pro německé trhy.

Výrobní haly SVITAP jsou ideální řešením pro rychle se měnící podmínky podnikatelského prostředí. Mobilní haly lze smontovat a zase rozmontovat do 3 dnů. Výrobní haly jsou lehké stavební konstrukce, na které není potřeba stavební povolení. Jsou plně funkční jako kterékoli jiné haly.

Odpovídající prostředí pro výrobu

Všechny naše výrobní haly jsou vyrobeny moderními technologiemi za použití vysoce kvalitní oceli, hliníku a nehořlavého PVC, díky čemuž dosahujeme jedné z nejvyšších úrovní kvality ochrany výrobních strojů a pracovníků ve výrobě. Společnost SVITAP je výhradně český výrobce výrobních hal.

Naše nabídka

Kvalitní nehořlavý materiál

Nejvyšší úroveň ochrany skladovaného zboží na trhu

Vysoce stabilní konstrukce

Design exteriéru uspokojí nejnáročnější požadavky

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Montované výrobní haly na klíč

Navrhujeme, stavíme a vybavujeme výrobní haly na míru. Každá výrobní hala je unikátní, stejně jako potřeby každého podnikatele. Výrobní haly SVITAP mohou být jak malé, tak velkovýrobní haly pro sériovou výrobu.

Výrobní halu dimenzujeme na přání zákazníka. Projektování interiéru a jeho rozdělení na výrobní a nevýrobní část je samozřejmostí každé zakázky. Součástí výrobní haly tak mohou být i kanceláře nebo skladové prostory.

Napojení na výrobní či skladovou halu

Možná již svou výrobní a skladovací halu máte postavenou, ale může se stát, že potřebujete přidat jen další prostory k těm stávajícím, třeba z důvodu stěhování nebo dočasné nadvýroby a produkování zboží na sklad. Tuto službu naši zákazníci využívají poměrně často, protože nemusejí budovat žádné nové základy a mohou tak velmi rychle vyřešit neočekávanou situaci spojenou s nedostatkem prostoru.

Výrobní halu je možné napojit na budovu expedice pro zajištění jednoduššího přístupu a manipulace se zbožím. Takto mohou časem vznikat i větší logistická centra. Složité převážení zboží nebo materiálu je náročné na čas i peníze, proto v rámci maximálního zefektivnění pracovního procesu je přesunutí výroby i skladu na jednu adresu velkým ušetřením.

Proč zvolit výrobní halu SVITAP?

Unikátní řešení dle Vašich přání a potřeb
Při plánování koncepce Vám jsou k dispozici naši technici a odborníci
Klademe důraz i na počasí a povětrnostní podmínky v dané lokalitě

Montované výrobní haly bez základů

Přestože se to může zdát jako nevýhoda, tak montované výrobní haly SVITAP je možné stavět bez stavebního povolení, bez pevných základů se zemí. Výrobní hala si i přesto zachovává své plně fuknční vlastnosti. Hala je na první pohled k nerozeznání od kterékoli jiné haly. Efekt využívání haly je tak stejný.

Díky mobilitě výrobní haly a jednoduché lehké stavební konstrukci může nová hala stát již do 3 dnů. Rychlost výstavby je stejná i v případě rozmontování haly pro případy přemisťování místa výroby nebo ukončení podnikání.

Díky obrovské flexibilitě a cenové dostupnosti jsou mobilní haly výborným řešením pro ty, kdo potřebují během několika týdnů zahájit nebo rozšířit stávající výrobu. Je také možné prodloužit halu, kterou již používáte, bez ohledu na to, zda se jedná o halu naší výroby či nikoliv. Stavba nebo přístavba skladové haly se děje za minimálních administrativních nároků, jelikož není třeba stavební povolení.

Jednoduché a rychlé rožšíření již stavájicích skladů a výrobních prostor
Možnost napojení výroby a skladu na budovu expedice
Zefektivnění pracovního procesu - úspora času i financí

Stěhování haly není problém

Potřebujete změnit místo svého podnikání? Chcete rozšířit výrobní nebo skladové haly, ale stávající prostor Vám to neumožňuje? Našli jste výhodnější nebo příjemnější místo pro Vaši firmu? Zcela zásadní výhodou mobilních výrobních hal je možnost si od nás nechat montovanou halu přemístit z místa na místo v případě, že je nutné změnit prostředí nebo uvolnit zastavěné prostranství k jiným účelům.

Není třeba budovat nové základy
Montáž do 3 týdnů
Nabízíme flexibilní řešení - prakticky jsme omezeni pouze prostorem
Možnost rozšíření již stávající výrobní haly
Stavby a přístavby výrobních hal je možné stavět jako montované haly bez stavebního povolení
Osvětlení výrobní haly
Odhlučnění výrobní haly

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY