SPORTOVNÍ HALY

Sport je globálním trendem moderní populace. Zdravý životní styl a snaha dělat pro své tělo to nejlepší zvyšují poptávku po sportovním vyžití a v této souvislosti také nároky na poskytované služby.

Naše nabídka

Celoroční flexibilní využití sportovních hal

Technologie odnímatelných bočních stěn

Zateplené opláštění

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Celoroční provoz bez ohledu na počasí?

Lidé chtějí sportovat pořád. Nechtějí být omezeni počasím. Parný den, déšť, silný vítr, sněhová vánice – nic z toho venkovnímu sportování nepřeje. Proto se mnoho provozovatelů sportovních areálů dříve či později rozhodne pro zřízení zastřešeného sportoviště, montované sportovní haly.

Výhody zastřešeného sportoviště

Sportovní haly jsou uzpůsobeny tak, aby kompenzovaly jakékoliv vnější vlivy narušující optimální sportovní podmínky. Pro zimní období vybavujeme kryté sportoviště kvalitním vytápěním. To je navrženo tak, aby (na rozdíl od nafukovacích hal), bylo co nejefektivnější. Dalších úspor lze dosáhnout při aplikaci speciálních zateplených opláštění.

Aby se dalo sportovat i za tmy, obzvláště v krátkých zimních dnech, věnujeme speciální pozornost osvětlení sportovní haly. Kvalitu osvětlení na sportovišti totiž ovlivňuje nejen jeho intenzita, ale také jeho barva a rozmístění.

V letním období pak Vaši návštěvníci ocení dvě přednosti montované sportovní haly:

– Možnost skrýt se před žhavým sluncem

– Technologii odnímatelných bočních stěn, díky kterým si za příznivého počasí přece jen zasportují na čerstvém vzduchu a v hale bude i v době největších veder ideální teplota pro plný sportovní výkon. Je také možné halu klimatizovat a využít ji například k celoročnímu hraní hokeje.

Od tenisových hal až po golfová centra

Montované haly se nejčastěji využívají pro sporty jako je tenis, volejbal, florbal či hokej. Na rozdíl od ostatních dodavatelů montovaných sportovních hal se naše společnost při zastřešování sportovišť neomezuje pouze na tenis, badminton či klasické halové sporty. Díky rozsáhlým technickým možnostem a více než dvacetiletým zkušenostem jsme schopni zastřešit jak malé sportovní haly, tak rozlehlá sportovní centra nebo specifické sportoviště, např. jízdárny.

Při stavbě sportovní haly spolupracujeme s odborníky na daný sport. Navrhujeme nejefektivnější a zároveň nejlevnější řešení na míru Vašemu podnikání.

Více o nabídce montovaných sportovních hal najdete na www.sportovni-haly.cz.

Naše nabídka

Zastřešení jak pro malá sportoviště, rozsáhlá sportovní centra i jízdárny
Spolupráce s odborníky na daný sport
Nejefektivnější a zároveň nejlevnější řešení

Funkční a estetické

Již při navrhování našich mobilních hal myslíme i na to, aby každá stavba vypadala moderně a hodila se do prostředí, v kterém má stát. Chceme, aby textilní hala přitahovala zákazníky svým vzhledem stejně tak, jako svou technickou úrovní. Nabízíme také možnost aplikace prosklených bočních stěn či možnost umístění velkoformátové reklamy pomocí digitálního potisku na část nebo na celou plochu opláštění.

Montovaná hala versus nafukovací hala

Provoz nafukovací haly je poměrně drahý, protože se dovnitř musí neustále vhánět vzduch. Nelze ji využívat v letních měsících, jelikož nafukovací halu není možné větrat a v horkých měsících je v hale poměrně dusno, což sportování velmi znepříjemňuje. S tím souvisí také životnost haly – jestliže se musí vždy na jaře složit a na podzim znovu postavit, častá manipulace snižuje životnost haly. Navíc je potřeba mít místo, kde bude přes léto halový plášť uskladněn. Vyšší počáteční investice se Vám tedy velmi rychle vrátí především díky nízkým nákladům na provoz, efektivnější možnosti vytápění, delší životnosti a možnosti využívání sportoviště po celý rok.

Montovaná hala

Vyšší pořizovací náklady
Nižší náklady na provoz
Možnost využití po celý rok
Mnohem delší životnost (25 let)

Nafukovací hala

Nižší pořizovací náklady
Vysoké náklady na provoz
Nelze využívat v letních měsících
Kratší životnost (6-8 let)

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY