JÍZDÁRNY

Zdraví a pohoda koní by měly být základní úkoly každého svědomitého chovatele. V souvislosti s rozvojem jezdectví u nás i ve světě a zvyšováním nároků žádají chovatelé koní a provozovatelé klubů odpovídající prostory zvané jízdárny.

Naše nabídka

Možnost stavby téměř na jakémkoliv povrchu

Ideální světelné podmínky

Snadné zajištění cirkulace vzduchu

Možnost odejmutí bočnic

Možnost případného dalšího rozšíření

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Tréninky v jízdárně za každého počasí

Ať už má vrcholový sportovec dvě nohy nebo čtyři, pro oba platí, že mají-li dosáhnout svých cílů, musí svědomitě dodržovat stanovený tréninkový režim. Nemohou být omezeni tím, že je venku 35°C, průtrž mračen nebo sněhové závěje. A právě proto je důležité, aby měl trenér se svým svěřencem přístup na kryté cvičiště, kde je možné trénovat 365 dní v roce. Kryté jízdárny skýtají ideální podmínky jak pro obyčejný trénink, tak závod nebo výstavu.

Jezdecké haly si často pořizují pořadatelé jezdeckých soutěží a závodů, jelikož nikdy nelze s jistotou říci, že stanovenému termínu malé či velké akce bude přát počasí. Kromě nízkých pořizovacích nákladů montovaných hal je další výhodou možnost přizpůsobit jejich rozměr přesně rozměrům dané tréninkové či závodní plochy.

 

Příjemné prostředí je důležité

Jezdecké haly SVITAP jsou speciálně navrženy tak, aby svým konstrukčním řešením zajišťovaly pro jezdce a koně příjemné a pohodlné prostředí.

Dostatečná vzdušnost mobilní haly eliminuje nepříjemné pachy. K dokonalé cirkulaci vzduchu pomáhají také odvětrávací okna a speciální ventilační hlavice.

Kvalitní opláštění a různé prosvětlovací prvky zajišťují dostatečný přísun denního světla. Přirozené světlo doplňujíe neagresivní rovnoměrné osvětlení bez ostrých stínů. Důležitá je příjemná a stálá teplota v zimě i v létě.

Existuje mnoho možností, jak si jízdárnu udělat takovou, aby odpovídala vašim individuálním potřebám. Nejčastěji zákazníci využívají možnosti odnímatelných bočních stěn, díky čemuž je možné propojit jízdárnu s venkovním výběhem, případně se stájemi. Flexibilita textilní haly umožňuje také libovolné rozmístění oken (v závislosti na konstrukčních možnostech stavby).

Příjemné a pohodlné prostředí
Kvalitní oplaštění
Odnímatelné boční stěny
Libovolné rozmístění oken

Montovaná jízdárna může stát kdekoliv

Jezdecké haly jako mobilní textilní haly mají nespornou výhodu v rychlosti výstavby. Pro textilní haly není zapotřebí žádné stavební povolení, odpadá tak zbytečná administrativa a celý proces stavby jízdárny se značně urychluje. Halu lze postavit i na trávu nebo na štěrkové podloží. Jezdecká hala bez pevných základů se může libovolně přesouvat, rozmontovat a znovu smontovat.

Ocelová nebo hliníková konstrukce?

Hliníková konstrukce

Používá se v případě, že zákazník klade důraz na trvanlivost, nízkou hmotnost a vzhled a také pokud chce mít halu rychle postavenou. Montáž hliníkové konstrukce totiž zabere mnohem méně času než montáž konstrukce ocelové.

Ocelová konstrukce

Ocelová konstrukce se používá především v případě, že zákazník klade důraz na vyšší zátěž. Kdo se nachází v oblastech s vyšší sněhovou zátěží, staví halu pouze z ocelové konstrukce.

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY