HANGÁRY

Bezpečné parkování strojů a zařízení

Prvním krokem po pořízení něčeho drahého je hledání způsobu, jak takovou investici ochránit a zaručit její dlouhou životnost. V případě drahého stroje je tím nejefektivnějším řešením právě pořízení kvalitní mobilní haly – hangáru.

Naše nabídka

Flexibilní zaměření - nejenom na letadla

Civilní i armádní využítí

Kvalitní zpracování

Ochrana drahého stroje

Flexibilní zaměření - nejenom na letadla

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Od pramice až po dopravní letadlo

Když se řekne slovo hangár, drtivá většina lidí si představí garáž pro letadlo. Je to samozřejmě pravda, ale ne úplná. Plachtovou halou, která se obvykle volí při stavbě parkovacího místa pro letadlo, můžeme bez nejmenších potíží zastřešit prakticky cokoliv. A to v rámci jak civilního, tak armádního sektoru. Běžně zastřešujeme zemědělskou nebo vojenskou techniku, lodě, osobní i dopravní letadla nebo kamiony.

Typy skladovacích hangárů

Před samotným začátkem stavby hangáru vypracujeme projektovou dokumentaci, kde zohledníme veškeré požadavky ze strany zákazníka, včetně diskuze s odborníky SVITAP. Hangár může být oblouková hala nebo hala s rovnými boky. Další volba se týká materiálu na opláštění. Vyrábíme haly s PVC opláštěním, kdy je ocelová nebo hliníková konstrukce potažena speciálním PVC s dlouhou životností, odolnému vůči klimatickým jevům a UV záření. Hangár je možno vybavit vnitřní termoizolační vložkou.

Hangáry stavíme také jako haly s pevným opláštěním. Krytí je vyrobeno z pevných panelů z trapézových plechů nebo sendvičových panelů (nezateplená a zateplená varianta).

Skladovací hangáry je možné měnit i po výstavbě tak, aby přesně vyhovovaly aktuálním potřebám uživatele. Montovanou halu je možné kdykoliv rozmontovat, přesunout a znovu smontovat, rozšířit, zmenšit či přizpůsobit jakýmkoli specifickým přáním.

Naše nabídka

Nejsou potřeba základy a stavební povolení

Možnost snadného přemístění haly v případě potřeby

Možnost zajištění větrání nebo zateplení v závislosti na potřebách stroje

Možnost aplikace anti-infra úpravy, zamezující standardní detekci objektu

Zajištění dostatečné prostupnosti světla bez nutnosti umělého osvětlení

Snadné další rozšiřování

Velký prostor bez jakýchkoliv sloupků, které by zavazely při pohybu v prostoru

Výhody hliníkové konstrukce

Delší trvanlivost

Nižší hmotnost

Rychlejší montáž

Unese větší sněhovou zátěž

Unese větší sněhovou zátěž

Možnost větších rozponů hal

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY