MOBILNÍ HALY

Dodáváme mobilní haly po celé České republice od návrhu až po vybavení haly. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a oproti konkurenci stavíme stabilnější haly. Jako jediní v České republice vlastníme vysofrekvenční svářecí stroj, díky kterému je konstrukce hal mnohonásobně pevnější a hala má tak delší životnost. Získejte montovanou mobilní halu od českého výrobce s tradicí.

 

Montáž i demontáž do 3 dnů
Nizké pořizovací náklady
Snadná údržba
Flexibilita - prodloužení či zkrácení stávající haly
Ohnivzdorné opláštění
Kompletní servis

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Rychlá montáž mobilních hal

Mobilní haly mají nespornou výhodu v tom, že je dokážeme namontovat i demontovat do tří týdnů. Čas jsou peníze a stavba mobilní haly SVITAP tím pádem Vaše podnikání a obchody nezdrží.

Dalšími výhodami jsou nižší pořizovací náklady, nízké nároky na údržbu a možnost zkrácení či prodloužení již stávající haly. Lehké haly umožňují pořízení stavby bez kopání základů (není potřeba stavební povolení). Materiály jsou recyklovatelné a nezatěžují tak životní prostředí. Ohnivzdorné opláštění je dodáváno v širokém spektru barev a povrchových úprav.

Stavbou haly naše práce nekončí. Poskytujeme kompletní servis a jsme schopni vyšperkovat halu podle všech přání zákazníka. K mobilním halám dodáváme osvětlení, zateplení pláště nebo větrací okna. Mobilní halu můžeme opatřit digitálním potiskem, který Vám bude sloužit jako skvělá reklama.

Mnoho výhod pro zákazníky

Oproti naší konkurenci nabízíme zákazníkům opravdu mnoho výhod, které nikde jinde nenajdou.

Jednou z nich je například to, že jako jediní v České republice vlastníme vysokofrekvenční svářecí stroj, který na rozdíl od sváření horkým vzduchem dosáhne vyšší kvality u konečných produktů. Konstrukce velkoplošných mobilních hal a montovaných stanů je velmi pevná a stabilní, což prodlužuje jejich dobu životnosti.

Firma SVITAP ve Svitavách je kvalitní český výrobce s více než dvacetiletou tradicí a své zboží odebírá pouze od certifikovaných dodavatelů. Halu postavíme na vyrovnaném terénu – betonové, travnaté nebo asfaltové plochy, betonové panely. Posoudíme ukotvení větších mobilních hal podle místních podmínek.

Ceník hal nezveřejňujeme, výsledná pořizovací cena montované haly záleží vždy na konkrétním zadání. Ozvěte se nám, a my vám projekt naceníme.

Velmi pevná a stabilní konstrukce - vhodné pro trvalé užívání
Kvalitní výrobky od tradičního českého výrobce
Postavení mobilní haly na jakémkoliv vyrovnaném terénu
Posouzení ukotvení dle místních podmínek

Zajistíme vybavení mobilních hal

Podlahy
Ventilace
Klimatizace haly
Okna, světlíky, prosvětlovací plochy
Elektroinstalace haly
Hlavní vrata (křídlová, rolovací, posuvná)
Boční servisní vchody a únikové východy
Spojovací průchody

Dále jsme schopni Vám zprostředkovat:

Pódium
Taneční parket
Přehlídkové molo
Ozvučení
Vnitřní vybavení
Vytápění
Osvětlení
Okapy

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY