stany

Stan je improvizované přístřeší skládající se z nepromokavého materiálu a konstrukčních prvků, které tento materiál napínají. Firma SVITAP je jejich dlouholetým výrobcem. Plachty na naše stany se vyrábějí přímo v České republice a jsou známé svojií extrémní kvalitou. Stany dodáváme i do armád České a Slovenské republiky.

Možnosti využití stanů

Stany využívaly už nomádské stěhovavé národy, a to především proto, že se dají snadno složit i rozložit a lze je také lehce přepravovat. Později začaly stany hojně využívat především armády, což trvá dodnes. Moderní armády celého světa stany využívají jako víceúčelové přístřeší, které poskytne zázemí vojákům a velký prostor zraněným ve vojenských nemocnicích nebo humanitárních táborech.

Naše nabídka

Rekreační stany
Vojenské stany
Humanitární stany
Táborové stany
Indiánská tee pee

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Opláštění našich stanů

Díky vlastní barevně a úpravně tkanin jsme schopni plachty opatřit různými úpravami například proti vodě, ohni nebo plísním. Stany jsme schopni zhotovit z nepřeberného množství materiálů.

Konstrukce stanu

Konstrukce dodáváme buď ocelové nebo hliníkové s povrchovou úpravou nátěr nebo komaxit. Všechny naše konstrukce jsou velmi lehko smontovatelné i demontovatelné. Stan nemusí stát vždy přímo na zemi, je možné jej umístit na podsadu, čehož se využívá především na letních dětských táborech, kdy tábořiště stojí celé léto ve volné přírodě a střídají se v něm jednotlivé turnusy.
Polyetylenové kašírované tkaniny v gramážích do 250g/m2
Bavlněné tkaniny
Speciální PES tkaniny nánosované PVC
Bavlněné tkaniny ve směsi s PES (gramáž od 280 do 630g/m2

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY