Párty stany

Oslava narozenin, zapíjení svobody, zakončení prázdnin. To jsou jen některé z možných příležitostí, kdy můžete uspořádat zahradní party. Nebo ani na zvláštní příležitost nečekáte a s přáteli jen tak podniknete příjemné letní posezení s grilováním. Co k tomu potřebujete? Kromě jídla, pití a dobré nálady také kvalitní párty stan.

Naše nabídka

Možnost koupě i pouhého pronájmu

Skladný stan

Rychlé postavení

Kompletní servis

Možnost zapůjčení dalších doplňků (vytápění, osvětlení, aj.)

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Prodej a pronájem párty stanů

Nabízíme možnost zakoupení i pronájmu párty stanu. Jak se rozhodnout? Pokud se jedná o jednorázovou akci, asi je lepší party stan půjčit. Ale jestliže pořádáte zahradní slavnosti častěji, vyplatí se vám zakoupení party stanu. Zvláště pokud máte vlastní zahradu, bude pro vás neocenitelnou výhodou mít party stan vždy při ruce. Buď ho můžete přes léto nechat na zahradě, nebo i kdybyste jej uklízeli do garáže, budete spokojení. Party stan je skladný a jeho rozložení a složení rychlé a jednoduché. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste se sešli se svými sousedy nebo přáteli každý týden.

Pokud potřebujete zastřešení pro větší akci a budete chtít zapůjčit větší party stan, je samozřejmostí náš servis. Naši zaměstnanci stan přivezou, postaví a po skončení akce opět rozloží a odvezou. Na tyto větší akce je možné zapůjčit další doplňky, jako jsou například podlahy a koberce, osvětlení, vytápění, pivní sety apod.

Opláštění pergol
Díky naší výrobě přímo v České republice, nabízíme i možnost opláštění pergol na míru. Opláštění je praktické nejen v létě, ale i v zimě, kdy pod pergolu můžete schovat zahradní nábytek.

Naše nabídka

Pagody 3x3
Pagody 4x4
Pagody 5x5
Nůžkové párty stany
Párty stan šíře 5,6,8,10,12,15,20m
Párty stan na míru

Proč zorganizovat party venku?

Čerstvý vzduch
Dostatek prostoru, přizpůsobení se počtu hostů
Možnost výběru jakéhokoliv termínu (nejste vázáni na volné datum v restauraci)
Úspora peněz za jídlo a pití
Žádná zavírací doba restaurace. Hosté nemusejí v noci odjíždět domů – možnost přespání pod širákem nebo v party stanu

Fotogalerie

Prodej a pronájem párty stanů

Party pod širým nebem má kromě praktických záležitostí také svoje osobité kouzlo. Možnost nočního sledování hvězd, nebo stezka odvahy pro děti. Žádný vydýchaný salonek v restauraci, ale nekonečná dávka čerstvého vzduchu.

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY