MONTOVANÉ STANY

Strach z nepříznivého počasí, touha mít vše pod kontrolou, spojení praktičnosti i skvělého designu – to vše vyřeší naše montované párty stany. Vaše akce se stane pro účastníky nezapomenutelnou. Toužíte-li po individualitě a jedinečnosti, pak se nacházíte na správném místě.

Montované stany jsou ideálním řešením pro každou společenskou událost. Nejen, že dobře vypadají, ale dokáží také dobře posloužit – u venkovních akcí jako ochrana před ostrým sluncem nebo deštěm, uvnitř zase jako základna pro prezentaci značky nebo výrobků na veletrzích a výstavách. Vyberte si montovaný stan, který vyhovuje právě vám.

Využití montovaných stanů

Naše nabídka

Párty stany
Reklamní stany
Svatební stany
Výstavní stany
Prodejní stany
Festivalové stany

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Montované stany – záruka spokojenosti

Montované párty stany jsou spolehlivým pomocníkem při pořádání jakékoli společenské události. Stany poskytují zázemí a přístřeší pro svatební hosty, účastníky prodejních a reklamních akcích, na výstavách, nebo jen tak s přáteli při venkovním posezení. Montované párty stany jsou zárukou povedené akce.

Montované stany poskytují dostatek prostoru a odpovídají přesně požadavkům pořadatele akce. S objednavatelem montovaného stanu vždy diskutujeme potřeby pro danou událost a navrhujeme ideální řešení. Stan tak vždy poskytuje dostatek prostoru a potřebného soukromí pro pořádání společenských akcí. Do stanu se vejde i kapela nebo taneční parket. Stany se také dají dobře klimatizovat.

Stan přesně podle vašich představ

Zajistíme vše a přizpůsobíme se každému zákazníkovi. Při svatbě vyzdobíme party stan luxusními podhledy z bílé látky, případně kobercem a podlahou. Pro méně oficiální soukromou oslavu dodáme židle k sezení nebo pivní sety. Na festivalech postavíme pódium a na výstavě stánek pro Vaši firmu. Vždy najdeme to správné řešení přesně podle Vašich požadavků.
Velikost stanu přesně dle individuálních potřeb zákazníka
Při slavnostních akcích zajistíme výzdobu a dodáme židle
Na festivalech postavíme také pódium
Vždy najdeme řešení právě pro váš

Standardní montované stany

Pořádáte menší rodinnou oslavu nebo grilování na zahradě a nepotřebujete zrovna velký party stan? Řešení máme i pro Vás. Prodáváme lehké rychlorozkládací stánky od nejmenších rozměrů 3×3 m, které poslouží třeba jen jako přístřeší pro hosty, když přijde nějaká ta přeháňka. Je to takzvaný nůžkový stan, který se tak nazývá díky své konstrukci. Jeho postavení je velmi jednoduché. Stačí jej rozbalit a upevnit. Velmi hezky působí i pagody, hojně využívané především na svatbách, a to i jako místo pro samotný svatební obřad.

Technologie výroby montovaných stanů

Materiál montovaných stanů je odolný vůči počasí i korozi. Plachta je vyrobena z PVC, stejného, jako se používá na nákladní vozidla. Konstrukce je složena ze stabilních kovových pozinkovaných trubek. Aby byla dosažena dokonalá stabilita, rohové části jsou vyrobeny z trubek s větším průměrem a silnější stěnou. Okna (většiny) party stanů jsou odnímatelná. Stany lze ukotvit k podlaze. Větší montované stany mají u země kovový obvodový rám a vyztuženou střechu. Při koupi obdržíte stan zabalený v pevném kartonovém obalu. Zajišťujeme velmi dlouhou životnost. Pokud by se přece jen plachta porušila, je možné ji opravit.
Odolný materiál
Zajištění stability
Dlouhá životnost

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY