SKLADOVACÍ HALY

Vnitrostátní a mezinárodní obchod by bez kvalitně uskladněného zboží nemohl v současnosti existovat. Nárůst obchodních příležitostí a přesun zboží mezi zeměmi způsobuje také rostoucí poptávku po odpovídajících prostorách, které budou přizpůsobitelné typu podnikání, přístupné a podporující efektivní provoz organizačních jednotek.

Ať už potřebujete dlouhodobé skladovat vaše zboží, nebo hledáte jen dočasné řešení – skladovací haly a logistická centra SVITAP se přizpůsobí všem vašim potřebám a možnostem.

Ochrana vybavení skladů a zboží

Všechny skladové haly z naší produkce jsou vyrobeny těmi nejmodernějšími technologiemi, a to z té nejkvalitnější oceli, hliníku a nehořlavého PVC, díky čemuž dosahujeme jedné z nejvyšších úrovní na trhu v oblasti kvality ochrany skladovaného zboží a vybavení skladů. Skladové haly SVITAP jsou navíc čistě českou produkcí.

Naše nabídka

Kvalitní nehořlavý materiál

Nejvyšší úroveň ochrany skladovaného zboží na trhu

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sedlická
Andrea Sedlická

461 568 196

605 700 606

Kleinbauer
Josef Kleinbauer

461 568 127

605 700 635

Montované skladové haly na míru

Každá skladová hala SVITAP je unikátní. Je vždy poskládaná přesně z těch částí, které odpovídají množství a charakteru skladovaného zboží i terénu a prostředí, ve kterém má hala stát. Základním kritériem je samozřejmě požadavek na rozměry haly, kdy není problém průběžně měnit její šířku, délku i výšku. Přitom vám jsou v každé chvíli plánování koncepce skladových prostor na blízku naši technici a odborníci z oblasti technické konfekce a skladové logistiky, kteří zaručí, že vaše hala bude sloužit přesně účelu, za kterým je stavěná. Ať už jde o sklady potravin, uhelné sklady, nebo třeba logistická centra. Naše bohaté a dlouholeté zkušenosti s výstavbou lehkých skladovacích hal v nejrůznějších terénech a podmínkách zajistí, že se vám při prvním velkém sněhu sklad nezhroutí na vaše cenné zboží.

 

 

Rozšíření stávajícího skladu nebylo nikdy snazší!

Ať již vaše nová hala stojí, nebo ještě ne – kdykoli se může stát, že potřebujete přidat další prostory k těm stávajícím, ať už z důvodu stěhování nebo třeba dočasné nadvýroby a produkování zboží na sklad. Služba je mezi našimi zákazníky oblíbená, protože nemusejí budovat žádné nové základy a mohou velmi rychle vyřešit neočekávanou situaci spojenou s nedostatkem prostoru. Sklad je také možno napojit na budovu expedice pro zajištění jednoduššího přístupu a manipulace s uskladněným zbožím. Takto mohou časem vznikat i větší logistická centra. Složité převážení zboží nebo materiálu je náročné na čas i peníze – my vám chceme obojí šetřit, i proto vám tímto pomáháme obojí šetřit a pracovní proces násobně zefektivnit.

Co přesně nabízíme?

Unikátní řešení dle Vašich přání a potřeb
Při plánování koncepce Vám jsou k dispozici naši technici a odborníci
Klademe důraz i na počasí a povětrnostní podmínky v dané lokalitě

Montované sklady bez základů

Velkou výhodou lehkých montovaných hal je fakt, že pro textilní haly není potřeba budovat žádné nové základy. I díky tomu může nová textilní hala stát již během tří týdnů od zahájení výstavby. Velkoprostorové stany vyrábíme v mnoha typech a velikostech – omezením se tak může stát de facto pouze prostor, na kterém chcete halu vystavět. Mobilní sklady Vám pomohou ve velmi krátkém časovém úseku zajistit zázemí pro Vaši práci a produkty. Díky obrovské flexibilitě a cenové dostupnosti jsou mobilní haly výborným řešením pro ty, jež potřebují během několika málo týdnů najít novou a levnou střechu pro svoje zboží. Je také možné prodloužit halu, kterou již používáte, bez ohledu na to, zda se jedná o halu naší výroby či nikoliv. Stavba nebo přístavba skladové haly se děje za minimálních administrativních nároků, jelikož není třeba stavební povolení.
Není třeba budovat nové základy
Montáž do 3 týdnů
Nabízíme flexibilní řešení - prakticky jsme omezeni pouze prostorem
Možnost rozšíření již stávajícího skladu
Stavby a přístavby skladových hal je možné stavět jako montované haly bez stavebního povolení

Bezproblémové stěhování haly

Potřebujete změnit místo svého podnikání? Chcete rozšířit výrobní nebo skladové haly, ale stávající prostor Vám to neumožňuje? Našli jste výhodnější nebo příjemnější místo pro Vaši firmu? Zcela zásadní výhodou mobilních skladů je možnost si od nás nechat montovanou halu přemístit z místa na místo v případě, že je nutné změnit prostředí nebo uvolnit zastavěné prostranství k jiným účelům. Neváhejte nás v případě zájmu o tuto službu kontaktovat!

Fotogalerie

Rádi vám poradíme

Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství. Naši odborníci vám přímo po telefonu či v případě potřeby po osobním zhodnocení terénu zdarma poradí, jak nejlevněji a nejspolehlivěji zajistit zastřešení vaší akce. Ať už se nacházíte v Brně, Praze či jakékoliv jiné obci v rámci celé České republiky, naši pracovníci jsou schopni vás v podstatě ihned navštívit a přímo na místě přesně zhodnotit všechny vaše možnosti. Po zhodnocení situace vám zašleme kompletní ceník naší nabídky, který bude kopírovat Vaše individuální potřeby.

  Kontaktní informace budou využity pouze pro zpracování dotazu a zaslání odpovědi.

  další kategorie

  Mobilní haly

  MOBILNÍ
  HALY

  Skladovací haly

  Skladovací
  haly

  Montované stany

  MONTOVANÉ
  STANY